SKLADNÍK – PRÁCA V SKLADE v Anglicku

Práca skladníka v skladoch s potravinami, oblečením, drogériou, nábytkom a pod. s dobrá znalosťou anglického jazyka (písomné, ústne a porozumenie)

Miesta práce: sklady v m. Ocado Dordon, Sainsbury Relay Park, Tamworth, UK

Možnosť výberu skladu.

Nástup: ihneď,

Pracovný pomer: na dobu neurčitú

MZDA: od 7,83 do 15 £/hod. brutto.

NÁPLŇ PRÁCE:
-prijímanie tovaru do skladu
-vykladanie tovaru
-vybaľovanie a uskladnenie tovaru
-odstraňovanie obalového materiálu
-balenie jedla a iných produktov
-dopĺňanie skladových zásob
-nakladanie paliet, dodávok a kamiónov

Nástupná mzda (Brutto): od 8,00 £ /hod – 9,90p £ /hod

Mzdy platené: týždenne

Spôsob platby: bankový účet;

Náklady na dopravu do práce: 7 £/ deň; Preprava poskytovaná sprostredkovateľom minibusom.

Pracovný čas / týždeň: 40 + Nadčasy;

Pracovné vybavenie: Bezpečnostná obuv a vesty z vesty

UBYTOVANIE:
Pre všetky vyššie uvedené miesta je ubytovanie v tých istých domoch; jedna alebo maximálne dve osoby v izbe. Kuchyňa a kúpeľňa sú spoločné.

Lokalita: Wolverhampton, Veľká Británia.

Cena ubytovania: 65 £ / týždeň (pri príchode 130 £ za dva týždne nájomného, poplatok pre makléra 200 £;
CELKOM: 330 £

POŽIADAVKY:
-anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
-flexibilita
-zodpovednosť

VÝHODY:
-týždenné mzdy
-zabezpečené pracovné prostriedky a oblečenie
-zabezpečené ubytovanie
-zabezpečená každodenná doprava do/z práce (v závislosti od skladu)

Poplatok za personálne poradenstvo a asistenčné služby:
Po schválení sa hradí asistenčný poplatok 100€, ktorý zahŕňa personálne poradenstvo a asistenčné služby, poskytnuté informácie ohľadom práce a života v Anglicku, spracovanie a odoslanie Vašich materiálov zamestnávateľovi, zarezervovanie ubytovania podľa potreby aj dopravu,  prípadné preklady dokumentov a iných náležitostiach spojených s prácou v Anglicku. Poplatok je splatný jednorázovo ku dňu podpísania dohody.